Pierwszy sezon nowego programu Clarksona, Hammonda i Maya będzie miał 12 odcinków. W nich zobaczymy jeden odcinek specjalny, a jego emisja została zapowiedziana na 30 grudnia.

The Grand Tour, którego emisja odbywa się wyłącznie na platformie Amazon Prime Video, stał się hitem platformy. Nowe show Clarksona, Hammonda i Maya zdobywa rewelacyjne opinie oraz recenzje w niezależnych serwisach recenzenckich. W platformie IMDb posiada ocenę 9.5, co jest jednym z najwyższych notowań w całej bazie filmów i seriali oraz klasyfikuje The Grand Tour na poziomie serialu Gra o Tron.

W programie każdy odcinek jest z założenia transmitowany z innej lokalizacji, gdyż studio to „wielki zielony namiot”. Pierwszy sezon show będzie miał aż 12 odcinków, a prezenterzy zawitają łącznie do 10 lokalizacji w 8 krajach – Stanach Zjednoczonych, Anglii, Szkocji, RPA, Niemczech, Finlandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zobacz też: Amazon udostępnia The Grand Tour za darmo na całym świecie!

7. odcinek programu, którego emisja nastąpi już 30 grudnia będzie wyjątkowy i nie będzie miał formy takiej jak pozostałe. Będzie to odcinek specjalny, w którym nie uświadczymy namiotu oraz publiczności, a tematem show będzie wyprawa do Namibii.

1
2
Cześć! Jestem Redaktorem Naczelnym serwisu CarTests oraz założycielem portalu TopGear.net.pl. Aktualnie prowadzę również polski fanpage programu The Grand Tour. Moim zdaniem w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko uparcie dążyć do postanowionego celu.