Szpiegom motoryzacyjnym po raz pierwszy udało się przyłapać Toyotę Suprę 2018 na testach z LED-owymi reflektorami przednimi.

Nową Toyotę Suprę mieliśmy już okazję oglądać na zdjęciach szpiegowskich kilkukrotnie, jednak teraz, pierwszy raz udało się ją przyłapać szpiegom motoryzacyjnym podczas testów na publiczny drogach z LED-owymi przednimi światłami.

Dokładnie się przyglądając możemy zobaczyć, że reflektor składa się z trzech prostokątnych lamp podzielonych na dwie części. Przypomina to nieco światła jakie znamy z Bugatti Chiron. Możemy zauważyć, że nieco niżej znajduje się długi, LED-owy pasek w kształcie litery L, który spełniać będzie rolę świateł dziennych. Pracownicy Toyoty starali się go zakryć, jednak na nasze szczęście nie wyszło im to najlepiej. Poza lampami nie widzimy żadnych innych zmian w modelu auta, jaki udało się teraz przyłapać.

Przypomnijmy, że nowa Toyota Supra bazuje na tej samej platformie co nadchodzące BMW Z4. Oferowana będzie w Europie z dwoma wariantami silników, zaczerpniętymi od tej samej, niemieckiej marki – 4- oraz 6-cylindrowe jednostki o mocy kolejno 248 oraz 335 koni mechanicznych. Niewykluczone, że wśród opcji znajdzie się jeszcze mocniejsza wersja, z silnikiem od Toyoty, która według plotek będzie turbodoładowaną hybrydą z elektrycznie zasilanym kompresorem. Warto dodać, że dostępna będzie jedynie automatyczna skrzynia biegów przekazująca moc tylko na tylne koła pojazdu.

Premiera auta planowana jest na przyszły rok, z tego powodu powinniśmy się spodziewać, że niedługo będziemy mieli okazję przyjrzeć się Suprze bez kamuflażu, jednak jak na razie musimy być przez moment jeszcze cierpliwi.

LED-owe światła Toyoty Supry 2018