Amazon ogłosił, że nagrywanie drugiego odcinka The Grand Tour odbędzie się Kalifornii już 25 września.

Po nagraniu pierwszego odcinka The Grand Tour w lipcu, przyszedł czas na kolejny. Teraz oficjalnie wiemy, że nagrywanie drugiego odcinka odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w stanie Kalifornia już 25 września. Dokładna lokalizacja „wielkiego zielonego namiotu” nadal nie została podana.

Gdzie będą nagrywane kolejne odcinki? Amazon oficjalnie potwierdził jeszcze dwie lokacje – Wielką Brytania i Niemcy, czyli kraje, w których jest dostępny Amazon Prime Video. Najpewniej jeden z odcinków zostanie nagrany również w Japonii, w której też jest dostęp do usługi Amazon Prime Video. Jeremy Clarkson na swoim profilu na facebooku zaznaczał, że chcą odwiedzić jeszcze Australię, Finlandię, Włochy, Kanadę oraz Polskę.

Premiera show The Grand Tour odbędzie się jesienią bieżącego roku. Dokładna data emisji nadal nie została ogłoszona. Niewykluczone, że emisja rozpocznie się jeszcze przed nagraniem wszystkich odcinków w studio z publicznością.

Przypomnijmy, że program będzie dostępny wyłącznie w internetowej platformie VOD od Amazona. Zachęcamy do zapoznania się z tym ile kosztuje i jak można uzyskać dostęp do Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon

Aktualizacja:

Amazon oficjalnie zapowiedział, że emisja pierwszego odcinka The Grand Tour ruszy już 18 listopada. Pierwszym wyemitowanym odcinkiem będzie odcinek ze Stanów Zjednoczonych nagrany 25 września.