Ósma część serii Szybcy i Wściekli nadchodzi wielkimi krokami. Producenci właśnie zaprezentowali pierwsze auta, które zobaczymy w produkcji.

Najbardziej charakterystycznym autem serii jest srebrny Dodge Charger, którym jeździ Dominic Toretto. W najnowszej części zobaczymy kolejne wcielenie tego wyjątkowego muscle-cara, który tym razem będzie pokonywał mroźne tereny Islandii. Auto zostało znacznie poszerzone, otrzymało przeloty powietrza. Samochód został przyozdobiony o ślady po kulach i elementy mające imitować kuloodponość.

Letty będzie prowadzić pojazd, który w sdandardzie nadaje się na te tereny. Mowa o Local Motors Rally Fighter. Obok niego pojawi się auto z zupełnie innego świata – Lamborghini Murcielago, za kółkiem którego zasiącie Roman Pierce.

Na zdjęciach możemy zobaczyć auta do zadań specjalnych – czołg dla Teja Parkera i „Ice Ram” dla Hobbsa, którego gra Dwayne „The Rock” Johnson.

Premiera Szybkich i Wściekłych odbędzie się już 14 kwietnia 2017 roku. Będzie to pierwsza część serii, w której nie zobaczymy Paula Walkera (nie wliczając Tokyo Drift).