Niezależny projektant samochodowy kryjący się pod pseudonimem X-Tomi przygotował swoją wizję Skody Kodiaq w dwóch wariantach – Monte Carlo i RS.

Poniższe wizualizację przedstawiają dwa warianty, do których przyzwyczaił nas czeski producent. O ile wersja RS jest mało prawdopodobna, to Monte Carlo już o wiele więcej. Tę wersję posiadają wszystkie modele producenta oprócz Octavii i Superba w tym miniaturowy Citigo i uterenowiony Yeti.

Kodiaq Monte Carlo posiada czerwony kolor lakieru zestawiony z czarnymi dodatkami – atrapą grilla, lusterkami, dachem, relingami, a także 21-calowymi felgami i słupkiem A. Czarne wstawki uświadczymy również na wewnętrznych częściach nadkoli i progach. X-Tomi pokusił się również o obniżenie zawieszenia o około 2 cm, co bardzo mocno wpłynęło na odbiór auta.

Wersja RS natomiast otrzymała nadwozie utrzymane w biało-czarnej kolorystyce. Tutaj również znalazł się czarny grill, dach oraz relingi. Przeprojektowany został przedni zderzak, a w przedniej części znajdziemy znaczek RS. Tutaj również zostało obniżone zawieszenie, a felgi to 21-calowa wersja obręczy XTREME znanych z Octavii RS.

Źródło: X-Tomi Design