Szpiegom motoryzacyjnym po raz pierwszy udało się sfotografować wnętrze nadchodzącego sedana od AMG.

Już w przyszłym roku do oferty modeli AMG dołączyć ma topowy sedan. Bazować ma na najnowszej generacji Klasy E, jednakże wyglądać ma nawiązywać w znaczącym stopniu do AMG GT. Zapowiada się więc bardzo interesujący konkurent dla Porsche Panamera.

Dziś po raz pierwszy możemy rzucić okiem na wnętrze pojazdu. Swoim wyglądem będzie ono przypominać najnowsze generacje Klasy E i Klasy S. Podobnie jak w tych modelach, na szczycie deski rozdzielczej znajdziemy dwa połączone ze sobą wyświetlacze. Ten za kierownicą zastąpi klasyczne zegary, a drugi odpowiadać będzie za system inforozrywki.

Poniżej znajdą się cztery okrągłe kratki nawiewu podobnie jak w AMG GT. Wyróżniają się jednak innym wykończeniem, które może przypominać turbiny silników odrzutowych. Widoczna jest również kierownica, która jest niemalże identyczna jak w najnowszej generacji Klasy S po faceliftingu.

Pozostałe elementy zostały bardzo starannie zamaskowane przez inżynierów. W oczu rzuca się masywny tunel środkowy, który najpewniej będzie przypominać ten z AMG GT oraz boczne okrągłe kratki nawiewu, które są na innej wysokości niż te na środku, co jest podobne do topowej limuzyny marki.

Oficjalna premiera modelu zapowiedziana została na przyszły rok. Auto pojawi się premierowo podczas Geneva Motor Show.

Mercedes-AMG GT4 – zdjęcia szpiegowskie – wnętrze

Mercedes-AMG GT – zdjęcia szpiegowskie

{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}