Do programu BMW Driving Experience dodano dwa nowe kursy, dające uczestnikom możliwość jazd supersportowym samochodem hybrydowym typu plug-in – BMW i8. Jeden z nich – eDrive Experience – skupia się na mobilności elektrycznej i funkcjonalności BMW i3 oraz i8, zaś drugi – „BMW i meets BMW M” – to program szkolący z jeździe sportowej modelami i8 oraz M6.

BMW eDrive Experience to program, w którym doświadczeni instruktorzy BMW pomagają uczestnikom poznać wszystkie zalety i radości prowadzenia samochodów marki BMW oraz MINI, a także zrozumieć zagadnienia związane z mobilnością przyszłości. Clou programu to przejażdżka za kierownicą BMW i8, w czasie której można osobiście pojąć, że ekonomiczna mobilność elektryczna oraz supersportowe osiągi i wspaniałe własności jezdne nie tylko się nie wykluczają, ale i dopełniają.

BMW i meets BMW M natomiast pozwala zestawić ze sobą dwa topowe modele obu typoszeregów – BMW i oraz BMW M. Po przystępnym, ale szczegółowym wykładzie na temat wyrafinowanej technologii w BMW i8, dzięki której możliwe stało się uzyskanie supersportowych osiągów przy ekonomice samochodu miejskiego. Następnie uczestnicy kursu wyjeżdżają na tor testowy Akademii Jazdy BMW i MINI.

BMW i3 eDrive Experience to stały punkt programów szkoleniowych. Uczestnicy poznają technologie, dzięki którym stworzono ten najbardziej zaawansowany i najlepiej sprzedający się samochód elektryczny, jego możliwości z zakresu mobilności i praktycznego użytkowania, a w czasie jazd testowych także jego możliwości dynamiczne.

Źródło: BMW, informacja Mototarget.pl

PODZIEL SIĘ