Jeżeli jesteście dużymi chłopcami, nigdy nie wyrośliście ze swoich zabawek, a do tego lubicie duże auta, to najnowsza oferta Nissana X-Trail z pewnością was zainteresuje.

Takiej oferty w historii motoryzacji chyba jeszcze nie było. Kilka razy byliśmy świadkami promocji, dzięki którym wraz z zakupem samochodu otrzymywaliśmy możliwość dokupienia dodatkowo dedykowanego roweru czy stylizowanych na podobieństwo linii designu auta ubrań, ale prawdziwy dron? Tego chyba mało osób się spodziewało.

Na pomysł wpadła centrala Nissana przy okazji wprowadzania na rynek specjalnej wersji swojego X-Traila, nazywanej X-Scape. Co ciekawego wprowadza oprócz wspomnianego gadżetu? Przede wszystkim nowy system Nissan Connect z nawigacją satelitarną, relingi do mocowania bagażnika, przeszklony dach panoramiczny oraz specjalne maty pod nogi. Wszystko za cenę 600 euro czyli ok. 2,500 złotych. Patrząc na liczbę zmian oraz świetną zabawkę dla chłopców w każdym wieku gratis, jak i niewielkie dodatkowe koszta, można powiedzieć, że oferta Japońskiego producenta jest jak najbardziej atrakcyjna.

Sam dron – Parrot Bebop 2 został wyprodukowany przez jednego z najbardziej znanych francuskich producentów elektronicznych urządzeń, waży tylko 500 gram i jest w stanie unosić się w powietrzu około 25 minut. Do jego obsługi otrzymujemy kontroler oraz specjalne gogle przypominające w dużym procencie te obsługujące wirtualną rzeczywistość, na których możemy obserwować obraz nadawany na żywo z 14 Mpx kamerki umieszczonej na urządzeniu. Wrażenia z zabawy dzięki temu muszą być naprawdę niesamowite.

Nissan X-Trail X-Scape trafi do sprzedaży w Europie w liczbie 1200 egzemplarzy, dlatego jeżeli jesteście chętni na zakup tej ciekawej wersji, musicie uważnie obserwować rynek i dealerów.

2017 Nissan X-Trail X-Scape

{{thumb90}}
{{thumb90}}

Źródło: Motor1