Prace nad nowym sezonem The Grand Tour trwają w najlepsze. Aktualnie Jeremy, Richard i James przebywają w Stanach Zjednoczonych.

O tym, że nagrywanie drugiego sezonu The Grand Tour już trwa pisaliśmy przy okazji wypadku Richard Hammonda na planie. Pod koniec marca, Hammond spadł z motocykla, a z powodu uderzenia w głowę stracił przytomność i trafił do szpitala.

Zobacz także: May i Hammond układają Lego i piją wódkę w live transmisji na facebooku

Teraz prezenterzy są w Stanach Zjednoczonych w stanie Kolorado. Całą trójkę spotkano na lotniku w Dallas skąd następnie udali się wraz z ekipą filmową do Kolorado. Całość potwierdził Jeremy na swoim Twitterze narzekając na łączny czas przejazdu z Londynu, który wyniósł aż 18 godzin.

Na ten moment nieznane są oficjalne plany, co i gdzie będzie nagrywane, jednakże to nie jest problemem do spekulacji.

NASCAR

Kolorado jest jednym z największych miejsc jeśli chodzi o popularność największe sportu motorowego w USA. Mowa oczywiście o wyścigach NASCAR. Czyżby Jeremy planował stworzyć materiał o tym jak nienawidzi tych wyścigów i nie uważa tego za sport? Niewykluczone, że cała trójka będzie miała okazję sprawdzić swoje umiejętności na torze Colorado National Speedway.

Wyścig we własnych samochodach

W Kolorado znajdziemy wiele małych torów wyścigowych, które idealnie nadają się do wyścigów między znajomymi. Niewykluczone, że prezenterzy będą mieli okazję sprawdzić się we własnych autach. Wskazuje też na to niedawny post Jamesa Maya w DriveTribe, gdzie pisał, że jego Ferrari 458 Speciale jest transportowane. Może to zwiastować ciekawy pojedynek z McLarenem 675LT (Jeremy) i Porsche 911 GT3 (Richard).

Wyścig na górę Pikes Peak

Pikes Peak International Hill Climb to drugi najstarszy wyścig w Stanach Zjednoczonych. Mierzy on długość 20 kilometrów, trasa ma 156 zakrętów, a meta jest na szczycie góry Pikes Peak na wysokości 4 302 m n.p.m. Czyżby prezenterzy mieli dostać wyzwanie od Andy’iego Wilmana aby ukończyć wyścig?

Oficjalnie zostało natomiast zapowiedziane, że premiera drugiego sezonu The Grand Tour odbędzie się jeszcze w tym roku.

PODZIEL SIĘ