W londyńskim Roundhouse zadebiutował Rolls-Royce Vision Next 100. Samochód, który wyznacza przyszłość luksusowej mobilności, otrzymał kryptonim 103EX i jest to pierwszy w pełni koncepcyjny samochód w historii marki.

Rolls-Royce Vision Next 100 to intrygująca i estetycznie dynamiczna wizja przyszłości luksusowej mobilności – w pełni osobiste, komfortowe oraz autonomiczne doznanie marki Rolls-Royce zaprojektowane tak, by zapewnić użytkownikom wręcz duchowe przeżycia i podróż w wielkim stylu.

Rolls-Royce Vision Next 100 przewiduje oczekiwania wobec mobilności, które postawią przed marką klienci. Model powstał po wielu miesiącach badań i konsultacji z obecnymi użytkownikami. Odzwierciedla ich jasno sprecyzowane pragnienie, by Rolls-Royce wciąż pozostawał ucieleśnieniem tego, co sprawia, że jest marką wybieraną przez najbardziej wymagających klientów z całego świata.

Model Vision Next 100 jest właśnie taką gwarancją – zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów. Jest również odważną deklaracją przyszłości, w której Rolls-Royce odrzuca ideę anonimowych, utylitarnych i nijakich pomysłów na mobilność przyszłości.

Źródło: Rolls-Royce, informacja Mototarget.pl

PODZIEL SIĘ