Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się premiera 24 serii programu Top Gear.

Na początku przyszłego miesiąca odbędzie się premiera nowego, 24 sezonu programu Top Gear. Po nieudanym 23 sezonie BBC postanowiło ponownie zmienić format programu i wprowadzić wiele zmian. Najważniejszą będzie brak Chrisa Evansa, który nie został ciepło przyjęty przez widzów oraz okrzyknięty najgorszym prezenterem Top Gear. Nie przyjęła się również nowa formuła z wykorzystaniem aż 6 prezenterów z czego tylko dwóch było głównymi.

W nowym sezonie przywrócona zostanie formuła trójki prezenterów i będą nimi Matt LeBlanc, Chris Harris oraz Rory Reid. Przed nimi będzie ciężkie zadanie wyprowadzić program na właściwą drogę i być godną konkurencją dla programu przygotowywanego przez Jeremy’iego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May’a o nazwie The Grand Tour.

Zobacz też: Pierwsze zdjęcia z planu Top Gear 2017

W 24 sezonie programu zobaczymy m.in. test Aston Martina DB11 wraz z Mercedesem Klasy S Coupe w wersji S63 AMG, w którym zobaczymy Matta LeBlanc i Chirisa Harrisa. Dodatkowo Harris będzie miał przyjemność przetestowania Ferrari FXX K na torze, LeBlanc zasiądzie za sterami 8-kołowego rosyjskiego pojazdu Avtoros Shaman, a całą trójkę zobaczymy w wyzwaniu aut używanych – Londyńskiej Taxi, Mercedesa W210 oraz Volvo V70.

{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
{{thumb90}}
PODZIEL SIĘ