The Grand Tour

The Grand Tour rusza 18 listopada! | pierwszy trailer

Po wielu miesiącach oczekiwaniach w końcu się doczekaliśmy. Znamy datę premiery The Grand Tour -nowego programu Clarksona, Hammonda i Maya.

Po wielu miesiącach oczekiwaniach w końcu się doczekaliśmy. Znamy datę premiery The Grand Tour -nowego programu Clarksona, Hammonda i Maya.

The Grand Tour - trailer ogłaszający datę premiery

Nadchodzące show The Grand Tour jest na ostatniej prostej. Nagrane zostało już większość materiału i nareszcie poznaliśmy oficjalną datę premiery. The Grand Tour zawita na ekranach naszych laptopów, smarfonów i tabletów już 18 listopada.

Każdy sezon The Grand Tour będzie miał dwanaście, 70-minutowych odcinków, a emisja będzie dostępna wyłączenie na Amazon Prime Video. Nagrywanie jest już niemalże ukończone i wykonano 90% zaplanowanych zdjęć. Wiemy też, że The Grand Tour będzie dostępny w rozdzielczości 4K, co wpłynie na lepsze doznania z oglądania na telewizorach wspierających tę technologię.

Oto pierwszy trailer produkcji:

W pierwszym sezonie show zobaczymy wiele niesamowitych materiałów. Najbardziej wyczekiwanym jest prawdopodobnie porównanie supersamochodów, które mieliśmy zobaczyć w 22 serii Top Gear. Clarkson, Hammond i May przeprowadzili test McLarena P1, Porsche 918 Spyder i Ferrari LaFerrari na torze Autódromo Internacional do Algarve w Portugalii

Oprócz tego zobaczymy m.in. wyśmiewanie się z Peugeotów, materiał o klasycznych Maseratti BiTurbo, Lamborghini Huracan, porównanie Mustanga GT i Focusa RS, Mazdę MX-5, Zenos E10 S, Alfę Romeo 4C oraz najdziwniejszy test porównawczy w wykonaniu prezenterów – zestawienie Aston Martina DB11, Rolls-Royce’a Dawn i Dodge’a Challengera SRT Hellcat.

Nagrany został do tej pory tylko jeden odcinek z publicznością w studio. Nagrywanie drugiego odcinka zostało zaplanowane na 25 września i odbędzie się Kalifornii. Daty i miejsca nagrywania pozostałych 10 odcinków nie są znane. Pewne jest, że prezenterzy zawitają do Niemiec i Wielkiej Brytanii. Jeremy Clarkson na swoim profilu na facebooku zaznaczał, że chcą odwiedzić jeszcze Australię, Finlandię, Włochy, Kanadę oraz Polskę.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz