KIA Stinger GT w wersji coupe i kombi! [wizaulizacja]

Przed kilkoma dniami KIA zaskoczyła świat prezentując 365-konny model Stinger GT. Dziś przedstawiamy jak model może wyglądać w wersjach coupe oraz kombi.

Przed kilkoma dniami KIA zaskoczyła świat prezentując 365-konny model Stinger GT. Dziś przedstawiamy jak model może wyglądać w wersjach coupe oraz kombi.

KIA Stinger GT to jedna z największych nowości zaprezentowanych podczas tegorocznych targów w Detroit. Samochód wygląda bardzo urodziwie, ma w standardzie napęd na tylne koła, a za napęd odpowiada 3,3-litrowe V6 o mocy 365 KM i 510 Nm. Auto ma 4-drzwiowe nadwozie, lecz to nie jest problemem aby już teraz zobaczyć wizualizację odmian coupe oraz kombi.

Wszystko jest możliwe dzięki X-Tomi Design, który przygotował dwie niesamowicie wyglądające wizualizacje. W wersji coupe, Stinger GT prezentuje się wręcz fenomenalnie i śmiało można powiedzieć, że jeśli powstanie, będzie jednym z najbardziej atrakcyjnych coupe w tym segmencie. W wersji o nadwoziu kombi, samochód również prezentuje się bardzo dobrze. Linia dachu delikatnie opada ku tyłowi i jest zakończona delikatną lotką. Listwa okien na górze została zakończona chromowanym zakończeniem podkreślająca dynamikę, a na dole znacząco unosi się, co interesująco komponuje się z tylną lampą i wlewem baku paliwa.

Należy pamiętać, że są to jedynie wizualizacji jak mogą wyglądać dwie kolejne odmiany nadwoziowe modelu, o ile kiedyś powstaną. Na ten moment KIA milczy na temat dalszego rozwoju Stingera GT, lecz tego nie wyklucza.

KIA Stinger GT nie jest jeszcze dostępna. Dostarczenie pierwszych egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych planowane jest dopiero pod koniec 2017 roku. Data premiery europejskiej wersji modelu nie jest znana.

źródło: X-Tomi Design

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz