Top Gear

Matt LeBlanc opuszcza szeregi Top Gear!

Matt LeBlanc odejdzie z Top Gear po zakończeniu emisji nadchodzącej, 26 serii.

Matt LeBlanc odejdzie z Top Gear po zakończeniu emisji nadchodzącej, 26 serii.

Matt LeBlanc dołączył do Top Gear wraz Chrisem Evansem i był pierwszym prezenterem show spoza Wielkiej Brytanii. Dotychczas był prezenterem trzech serii show, a aktualnie prowadzi program wraz z Chrisem Harrisem oraz Rory Reidem, po tym jak show powróciło do schematu trzech głównych prezenterów.

Niestety nadchodzą wielkie zmiany w programie i Matt nie będzie już prowadził show, a rolę głównego prowadzącego przejmie najpewniej Chris Harris. Oficjalnym powodem odejścia jest czas jaki zajmują mu podróże z USA do UK, a nagrywanie programu w Wielkiej Brytanii znacząco ogranicza możliwość spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w Los Angeles.

„To niefortunne, ale z tego powodu nie będę kontynuował swojego zaangażowania w show. Na zawsze pozostanę fanem Top Gear i życzę zespołowi dalszych sukcesów. Dziękujemy za świetną jazdę” – dodał Matt LeBlanc.

Odejście aktora z programu skomentował Patrick Holland, rzecznik BBC Two – „Matt włożył w program prawdziwą pasję, ujawniając przy tym swoją niezwykłą wiedzę o samochodach. Zawsze zapożyczaliśmy go z jego codziennej pracy jako jednego z czołowych aktorów w Hollywood. Życzę mu wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów.”

26 sezon Top Gear aktualnie jest nagrywany, a jego emisja jest zaplanowana na początek 2019 roku.

O tym kto zastąpi Matta LeBlanc dowiemy się najpewniej pod koniec roku lub wraz z premierą nowego sezonu show.

źródło: BBC

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz