Zdjęcia szpiegowskie

Zobacz zdjęcia szpiegowskie nowego Mercedesa-AMG CLA 45

Pod maską ponownie zagości 2-litrowy silnik, lecz teraz będzie generował 400 KM.

Pod maską ponownie zagości 2-litrowy silnik, lecz teraz będzie generował 400 KM.

W porównaniu z podstawowym modelem, wersja AMG wyróżniać się będzie znacznie agresywniejszym nadwoziem z przeprojektowanymi zderzakami, atrapą chłodnicy Panamericana, poczwórnym układem wydechowym, dyfuzorem, spoilerem na klapie bagażnika, a także obniżonym zawieszeniem.

Pojawią się również dedykowane felgi o rozmiarze 19″, wydajniejszy układ hamulcowy z większymi zaciskami, a we wnętrzu będzie można zasiąść na kubełkowych fotelach Recaro.

Pod maskę topowego CLA AMG ponownie trafi 4-cylindrowy silnik o pojemności 2 litrów, jednak teraz będzie generował on 400 KM. Napęd będzie przekazywany na wszystkie koła za pośrednictwem automatycznej skrzyni biegów.

Nadchodzące AMG CLA 50, będzie najszybszym CLA w jego krótkiej historii. Mówi się, że pierwszą „setkę” będzie w stanie osiągnąć w czasie poniżej 4 sekund, a prędkość maksymalna będzie ograniczona do 250 km/h.

Mówi się, że powstanie również nieco mocniejszy wariant z dopiskiem „S”, podobnie jak to jest m.in. w Klasie E. W nim silnkim ma otrzymać zastrzyk dodatkowych 20 KM, co pozwoli skrócić czas od 0 do 100 km/h o dodatkowe 0,1 s.

Premiera nowego Mercedesa CLA spodziewana jest na początek 2019 roku.

Mercedes-AMG CLA 50 – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Carscoops
zdjęcia: CarPix and S. Baldauf/SB-Medien for Carscoops

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz