Wyciekły pierwsze oficjalne zdjęcia Toyoty Supra!

Oto i one. Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia nowej generacji!

Kilka osób, które zapisały się na listę rezerwową na zakup nowej generacji Supry otrzymało od niemieckiego oddziału Toyoty bardzo nietypowego maila. W nim mogli zobaczyć pierwsze oficjalne, niezakamuflowane zdjęcia modelu, które nigdy wcześniej nie zostały opublikowane.

Toyota Deutschland zmieniła już zawartość wiadomości oraz zablokowała dostęp do zdjęć w wysokiej jakości. Kilka osób z forum SupraMKV udało się jednak zapisać je na dyskach, dzięki czemu możemy je dziś podziwiać.

Zdjęcia są w słabej jakości i istnieje bardzo mała szansa, że są to jedynie rendery. Dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć dwa egzemplarze Toyoty Supra na wcześniejszych przeciekach, zarówno z przodu, jak z tyłu. W porównaniu z „oficjalnymi” zdjęciami powyżej, można dostrzec, że czerwony egzemplarz nie posiada czujników parkowania oraz mniej wyraźnie zaznaczoną maskę.

Dodatkowo zdjęcia są wykonane dokładnie w tym samym miejscu, gdzie kilka miesięcy temu mogliśmy podziwiać koncepcyjną wersję wyścigową.

Toyota Supra to jeden z najbardziej wyczekiwanych samochodów ostatnich lat. Już 5 lat średnio co kilka miesięcy słyszymy coś nowego o tym samochodzie, a już wkrótce oczekiwanie dobiegnie końca.

Piąta generacja modelu nie jest bezpośrednią kopią koncepcyjnego FT-1 z 2014 roku, jednak zachowane zostały wszystkie walory i linie. Auto posiada zintegrowany spoiler, podwójny układ wydechowy z chromowanymi końcówkami, umieszczone centralnie tylne światło przeciwmgielne oraz logo „Supra” pochodzące z poprzedniej generacji. Z przodu są trzy ogromne wloty powietrza, ogromne przednie światła z wyraźnymi światłami do jazdy dziennej oraz wloty powietrza w stylu modeli z najwyższej półki.

Już za dwa tygodnie odbędzie się oficjalna premiera modelu. Auto ma zostać pokazane podczas targów motoryzacyjnych w Detroit już 14 stycznia i będzie to jedna z największych premier imprezy.

2020 Toyota Supra – wyciek oficjalnych zdjęć

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz