Skoda Kodiaq RS Pickup – ciekawa wizja

Oto mała wizualizacja tego, co by się stało, gdyby inżynierowie Skody zdecydowali się na zaprojektowanie pick-upa.

Oto mała wizualizacja tego, co by się stało, gdyby inżynierowie Skody zdecydowali się na zaprojektowanie pick-upa.

W Polsce jak i ogólnie całej Europie samochody z nadwoziem pickupa nie cieszą się szczególnie dużą popularnością. Sytuacja jest zupełnie inna w przypadku Stanów Zjednoczonych. Zdecydowany prym w sprzedaży posiadają teraz SUV-y i kto wie, czy za kilka lat trend ten nie zwróci się właśnie ku pick-upom. Jeśli tak się stanie, wiele marek motoryzacyjnych nie posiadających takiego pojazdu w swojej ofercie pewnie bardzo szybko przygotuje przynajmniej jeden model.

Zakładając, że historia potoczyłaby się właśnie tak, wśród firm produkujących samochody z omawianym nadwoziem możliwie znalazłaby się Skoda. Autem z ich portfolio, który najłatwiej byłoby przerobić w takim kierunku jest Kodiaq. Oczywiście nie musiałby być to zwykły Kodiaq, a wersja RS. Pojazd wyglądałby wtedy właśnie tak:

Za stworzenie grafiki odpowiedzialny jest niezawodny X-Tomi Design. Jak zawsze wykonał swoją pracę świetnie i przy okazji trzeba przyznać, że sama Skoda Kodiaq RS w nadwoziu pick-up wygląda naprawdę dobrze. Otwarty bagażnik z tyłu wydaje się naturalnie wpasowywać w obudowaną sylwetkę samochodu. Może czeska marka rzeczywiście powinna przemyśleć taki ruch?

źródło: X-Tomi Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz