The Grand Tour

3 sezon The Grand Tour będzie dostępny z polskimi napisami

Amazon gwarantuje polskie napisy już w dniu premiery.

Amazon gwarantuje polskie napisy już w dniu premiery.

The Grand Tour to zdecydowanie hit platformy Prime Video należącej do Amazonu. Oglądalność bije rekordy całej platformy, a nowe show Clarksona, Hammonda i Maya jest programem, który przyciąga najwięcej nowych subskrybentów. Do tej pory premierę miały 24 odcinki, każdy po ok. 60 minut, co za czasów Top Gear oznaczałoby 5 pełnych sezonów, czyli 5 lat transmisji.

Dziś odcinki programu są dostępne dla wszystkich na całym świecie. Początkowo Prime Video było dostępne tylko w 7 krajach na całym świecie, jednak Amazon po kilku tygodniach od premiery The Grand Tour postanowił usunąć ograniczenia geolokalizacji. Użytkownicy na potęgę rejestrowali konta na inne kraje, aby móc oglądać legalnie dzięki usłudze „oglądaj zagranicą”.

Dla wielu legalne oglądanie The Grand Tour w platformie Amazonu było niewygodne z uwagi na barierę językową. Początkowo odcinki były dostępne jedynie w oryginalnej wersji dźwiękowej oraz z napisami w głównych językach świata – angielskim, hiszpańskim, japońskim, niemieckim i francuskim.

W wielu krajach na świecie fani oglądali The Grand Tour poprzez nielegalne źródła z napisami przetłumaczonymi przez fanów. Tak też było w Polsce, o czym najlepiej świadczy popularność #GTNapisy na Wykop.pl, czy stron internetowych oferujących fanowskie tłumaczenia do nielegalnie pobranych filmów i seriali.

Dziś, po oficjalnym starcie PrimeVideo.com w większości krajów na całym świecie, w tym w Polsce, legalne oglądanie The Grand Tour staje się być nieco bardziej opłacalne. Wszystkie odcinki są aktualnie dostępne w polskimi napisami, a polskie tłumaczenia w postaci napisów, lektora i/lub dubbingu mają również dziesiątki filmów, seriali i bajek dla dzieci.

Okazuje się, że tak samo będzie również w przypadku nadchodzącego 3 sezonu The Grand Tour. Nowe odcinki będą dostępne począwszy od piątku, 18 stycznia 2019 roku i już w dniu premiery będzie dostępny w 15 językach w tym m.in. z polskim tłumaczeniem.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz