Toyota Supra jako roadster?

Na tę wizualizację nie mogliśmy długo czekać.

Nowa generacja Toyoty Supra była z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwany pojazdów jakie zadebiutować miały w tym roku. Na samochód czekały miliony fanów i niestety duża część z nich zawiodła się na pojeździe. Nie oznacza to jednak, że nowa propozycja japońskiej marki nie ma czegoś w sobie.

Jak dotąd poznaliśmy auto jedynie w nadwoziu ze stałym dachem, jednak podczas premiery chodziły pogłoski, jakoby w przyszłości na rynek trafić miała także edycja cabrio. Nie jest to jednak potwierdzona informacja, ponieważ nie wiadomo co o tym pomyśle sądzi współtwórca projektu – BMW. Zaznaczmy jednak, że bliźniacza konstrukcja nowej ToyotyBMW Z4, nie ma stałego dachu.

Możliwe jest więc, że zobaczymy kiedyś Toyotę Supra jako roadster, wyglądać będzie wtedy tak.

Za wykonanie grafiki odpowiedzialny jest niezawodny grafik X-Tomi Design, a wizualizacja która wyszła spod jego ręki jak zawsze stoi na wysokim poziomie.

Chociaż w takiej konfiguracji nowa Supra wygląda jeszcze bardziej podobnie do BMW Z4, to wydaje się, że wprowadzenie takiej wersji byłoby strzałem w dziesiątkę. Samochód z założenia ma odnieść duży sukces i zapełnić portfel marki dużą sumą pieniędzy. Oznacza to, że jeżeli wersja ze stałym dachem wypełniłaby to zadanie, Japończycy mogliby wtedy przychylnej spojrzeć na projekt roadstera.

źródło: Motor1, X-Tomi Design

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz