The Grand Tour, Sezon 3, Odcinek 4 – opis odcinka, galeria zdjęć

Amazon podzielił się z nami informacjami co zobaczymy w 4 odcinku 3 sezonu The Grand Tour, którego premiera już 1 lutego.

W czwartym odcinku nowego sezonu Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May sprawdzają nową generację europejskich pick-up trucków z nadzieją na przerwanie amerykańsko-japońskiej dominacji. Clarkson wybrał Volkswagena Amarok, Hammond zasiadł za kierownicą Forda Rangera, podczas gdy May testuje nowego Mercedesa Klasy X.

źródło: Amazon Prime Video

Wspólnie testują swoje samochody w serii wyzwań zbudowanych wokół wielu etapów życia w krajach rozwijających się, poczynając od utrzymania na wsi, poprzez obalenie dyktatora, zejście w wojnę domową, aż po zamieszanie, w którym jakiś idiota wysadza w powietrze śmigłowiec.

Po drodze, są pościgi i wyścigi i sporo niepotrzebnego ostrzału artyleryjskiego, aż do momentu, gdy wszyscy oprócz Jamesa zdecydują się na najlepszy pick-up.

źródło: Amazon Prime Video

Oprócz tego Jeremy jest na Eboladromie, aby przetestować blisko 600-konnego Jaguara XE Project 8. Jest on napędzany 5-litrowym silnikiem V8 z turbodoładowaniem i jest on najpotężniejszym dopuszczonym do ruchu Jaguarem w historii. Osiągnął on również najszybsze okrążenie w historii Jaguara na Nordschleife, szybsze niż jakikolwiek inny czterodrzwiowy sedan i szybciej niż wiele znanych supersamochodów.

Odcinek będzie miał swoją premierę już 1 lutego na PrimeVideo.com oraz Amazon Prime Video.

The Grand Tour, Sezon 3, Odcinek 4 „Pick Up Put Downs” – galeria zdjęć

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “The Grand Tour, Sezon 3, Odcinek 4 – opis odcinka, galeria zdjęć

  • 4 lutego 2019 at 14:25
    Permalink

    Oglądałem. Rewelacja! Najlepszy na Świecie program motoryzacyjny. Obecny top gear – bez porównania.

    Reply

Dodaj komentarz