Bugatti + McLaren = Bugatti Chiron Speedtail

Oto niesamowita wizja nowego one-off od Bugatti jaki pokazany zostanie podczas Geneva Motor Show 2019.

Na początku tego tygodnia informowaliśmy was o pewnej plotce, która mówiła, że na nadchodzącym wydarzeniu motoryzacyjnym Geneva Motor Show 2019 zaprezentowany zostanie nowy one-off od Bugatti.

Mówi się, że auto zostało sprzedane za 16 mln euro, czyli ok. 69 mln złotych. Powstanie tylko jeden egzemplarz i, jak podaje portal The Supercar Blog, auto zostało zamówione przez byłego dyrektora generalnego Volkswagen Group – Ferdinanda Piëcha.

Naturalnie taka maszyna budzi ogromne emocje i zainteresowanie, w związku z tym dom projektowy E. Milano postanowił zobrazować jak pojazd mógłby wyglądać.

fot. instagram.com

Stworzony projekt przedstawia Bugatti Chiron z przedłużonym tyłem, na wzór McLarena Speedtail. Oprócz bardziej aerodynamicznej sylwetki i zmienionego tylnego zderzaka, samochód otrzymał białe, wieloramienne felgi i obniżone zawieszenie.

Chociaż auto które zobaczymy na początku marca z pewnością nie będzie tak wyglądać, to trzeba przyznać, że wizualizacja jest naprawdę udana. Być może w dalekiej przyszłości Bugatti zdecyduje się na produkcję samochodu z taką sylwetką.

źródło: e.milanodesignm

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz