Czy M3 będzie kolejnym BMW cierpiącym na syndrom ogromnych nerek?

Nowe zdjęcia samochodu mogą nieco przerażać. Czy powtórzy się sytuacja z BMW Serii 7?

Nowa generacja BMW M3 powstaje już od dłuższego czasu o czym wiemy, dzięki niesamowicie dużej ilości zdjęć szpiegowskich samochodu. Pierwsze udostępnione zostały w internecie jeszcze w grudniu 2017 roku. Od tamtego czasu otrzymaliśmy wiele informacji jak i plotek dotyczących auta, jednak nigdy nie mieliśmy okazji przyjrzeć się maszynie bez kamuflażu.

Projekt naturalnie ciągle ewoluuje, a nowe zdjęcia szpiegowskie pokazują, że premiera auta zbliża się wielkimi krokami. Najnowsze fotografie maszyny mogą jednak nieco przerażać. Pojazd przyłapany został podczas transportu na lawecie w najprawdopodobniej ostatecznym, produkcyjnym nadwoziu. Wskazuje na to przedni zderzak, progi czy nadkola. Gdy jednak uważnie przyjrzymy się frontowi pojazdu, to pod siatką maskującą zobaczyć można ogromne nerki, większe niż w najnowszym BMW Serii 7.

Przez ciemną siatkę widać pod spodem charakterystyczny, poprzeczny układ linii, tradycyjny dla nerek BMW. Problemem jest to, że wzór widoczny jest pod wszystkimi trzema ciemnymi polami, zarówno dwoma na górze jak i tym na dole. Oznaczałoby to, że nerki pojazdu nie dość, że są niesamowicie szerokie, to dodatkowo ciągną się przez prawie całą długość frontu maszyny.

Oczywiście patrzeć możemy na egzemplarz samochodu, który posłużył jedynie do przetestowania jakiegoś parametru po czym został w zakładach marki zutylizowany. Przeraża jednak to, że wszystkie pozostałe elementy auta wydają się mieć formę gotową do produkcji.

Premiera nowej generacji BMW M3 powinna mieć miejsce na nadchodzących targach motoryzacyjnych Frankfurt Motor Show 2019. Wtedy też na żywo przekonamy się prawdopodobnie jak samochód ostatecznie będzie wyglądać.

2020 BMW M3 – zdjęcia szpiegowskie, maj 2019

źródło: Carscoops

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz