Czy tak wyglądać będzie nowe BMW M3?

Wizualizacja wykonana została w oparciu o wykonane niedawno zdjęcia szpiegowskie.

Wizualizacja wykonana została w oparciu o wykonane niedawno zdjęcia szpiegowskie.

W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami sfotografowania po raz kolejny przez szpiegów motoryzacyjnych nowej generacji BMW M3. Samochód przyłapany został podczas transportu na lawecie, i jak się okazało ten konkretny egzemplarz auta miał jedną cechę, która odróżniała go od wcześniejszych testowych pojazdów. Mowa tutaj o ogromnych nerkach, które można było zobaczyć pod kamuflażem.

Jak widać nerki auta są bardzo duże i ciągną się przez prawie całą wysokość zderzaka. Chociaż może być to tylko sztuczka osób pracujących w BMW, która miała zmylić ciekawskie osoby, to niewykluczone, że patrzymy na ostateczną formę nadwozia pojazdu, która wejdzie do produkcji.

Na portalu Kolesa pojawiła się niedawno wizualizacja samochodu w takiej formie.

Chociaż na zakamuflowanym pojeździe widzimy, że nerki otrzymały poprzecznie idące linie, to na grafice zamienione zostały one na tradycyjny dla marki poprzeczny układ. W tym momencie tak naprawdę trudno nam ocenić jak ostatecznie wyglądać będzie nowe BMW M3. Spodziewalibyśmy się mniej rewolucyjnego wyglądu, jednak niczego nie można wykluczać. Ostateczną odpowiedź otrzymamy najpewniej dopiero podczas oficjalnej premiery auta. Ta z pewnością będzie miała miejsce w tym roku, prawdopodobnie podczas trwania targów motoryzacyjnych Frankfurt Motor Show 2019.

Jak oceniacie taki wygląd nowej generacji sportowego BMW? Czy marka powinna iść takim językiem designu?

Nowe BMW M3 – ostatnie zdjęcia szpiegowskie

źródło: Carscoops, Kolesa

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz