The Grand Tour

Nagrywanie The Grand Tour odwołane w obawie o atak terrorystyczny

Informację ogłosił Jeremy Clarkson w swojej kolumnie w Sunday Times.

Informację ogłosił Jeremy Clarkson w swojej kolumnie w Sunday Times.

The Grand Tour czekają wielkie zmiany. Podczas ostatniego odcinka 3 sezonu w kwietniu bieżącego roku ogłoszono, że show powróci w całkowicie nowym formacie. W nowych odcinka nie zobaczymy już namiotu, publiczności, toru wyścigowego i testów samochodów. Teraz każdy odcinek będzie wielką wyprawą, czyli tzw. odcinkiem specjalnym.

Okazuje się, że zaledwie miesiąc po oficjalnym rozpoczęciu prac nad nowymi odcinkami pojawiły się pierwsze problemy z nagrywaniem. Ekipa filmowa miała pojawić się wkrótce w Arabii Saudyjskiej, aby nagrać materiał, w którym udają się w wyprawę do Kairu, stolicy Egiptu.

W nim Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May mieli udać się w podróż pokonując łącznie ponad 2000 kilometrów po ciężkim pustynnym terenie. Trasa wiodła m.in. przez Synaj oraz wzdłuż Morza Czerwonego.

Wszelkie plany zostały odwołane z uwagi na możliwy atak terrorystyczny ze strony ISIS. „Szanse, że dotrzemy z głowami w tym samym miejscu okazały się znikome” – napisał Jeremy Clarkson.

The Grand Tour powraca z 4 sezonem za kilka miesięcy. Wstępnie mówi się, że premiera ma się odbyć na początku 2020 roku, jednak Amazon nie ujawnił żadnych szczegółów na ten temat.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

4 thoughts on “Nagrywanie The Grand Tour odwołane w obawie o atak terrorystyczny

 • 19 maja 2019 at 17:31
  Permalink

  Wie ktoś co oznacza ISIS? To przecież sensu nie ma, oni nazywają się Państwo Isamskie, co po angielsku skraca się do IS. Ten skrót funkcjonuje na całym świecie, dlaczego więc w Polscenie może?

  Reply
  • 19 maja 2019 at 17:59
   Permalink

   Islamic State in Iraq and Syria

   Reply
  • 21 maja 2019 at 08:38
   Permalink

   Gadasz głupoty aż piszczy. Wszędzie używa się skrótu ISIS, bo tak się nazywa ten twór – tak jak podał kolega niżej. Nie ma żadnego skracania do IS.

   Reply
 • 22 maja 2019 at 21:02
  Permalink

  Posrane islamskie scierwo, choc w sumie takie kraje wybrali ktore nie sa zbyt bezpieczne i tam to normalka… Ciekawe czy nakreca tam wgl odcinek dobre pytanie…

  Reply

Dodaj komentarz