Mercedes-Benz Klasy E po faceliftingu przyłapany na zakamuflowanych testach

Zmiany wydają się być kosmetyczne.

Mercedes-Benz Klasy E po faceliftingu sfotografowany został przypadkiem podczas postoju na parkingu jednego z centrum handlowych. Auto sprawdzane jest jak radzi sobie w gorących warunkach i pokryte zostało jedynie lekkim kamuflażem na przednim i tylnym zderzaku oraz częściowo w kokpicie.

Zmienione wydają się być przednie reflektory, które maja teraz cieńszy pasek LED-ów. Modernizacji doczekała się prawdopodobnie również przednia kratka, jednak nie możemy się jej dokładnie przyjrzeć przez kamuflaż. Z tyłu widzimy, że Mercedes-Benz zdecydował się na wprowadzenie nowych świateł, jednak zostały one dokładnie zasłonięte i obudowane fałszywymi panelami. Klasa E nie doczeka się wielkich zmian, wydaje się, że wizualnie pojazd zostanie nieco wyszczuplony.

W środku widzimy niewielkie zmiany, jakie wprowadzone zostały głównie na konsoli centralnej. Możliwe, że w pojeździe zamontowany został system MBUX producenta, jednak nie jest to potwierdzone.

Na ten moment nie znamy dokładniej daty premiery zmodernizowanego Mercedesa. Najprawdopodobniej będzie miało to miejsce w przyszłym roku.

źródło: Motor1

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz