Czy tak będzie wyglądać Tesla Pick-up (Model P)?

Premiera modelu ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Czy tak będzie wyglądać Tesla Pick-up (Model P)?

W tym roku odbyła się wyczekiwana premiera Modelu Y, czyli elektrycznego małego SUV-a od Tesli. Od teraz gama modelowa układa się w słowo “sexy” (S3XY), co było planem Elona Muska od wielu lat.

Przy okazji premiery najnowszego samochodu, Musk wyjawił na swoim profilu na Twitterze, że Model Y nie jest się jedyną premierą zaplanowaną na 2019 rok. Już pod koniec roku będziemy mogli podziwiać premierę kolejnego auta, które najpewniej będzie nazywało się Model P. Chodzi o długo wyczekiwanego pick-up’a.

Elon Musk zdradził, że samochód ma mieć nieco futurystyczny wygląd, co może odrzucić wielu klientów, jednak nie sprecyzował co dokładnie ma na myśli. Nie powiedział też czy chodzi o klientów Tesli i wygląd względem innych modeli producenta, czy o klientów pick-up’ów i wygląd konkurencyjnych samochodów.

Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam futurystyczną wizję nowego auta, jednak dziś mamy coś zupełnie innego. Oto wizualizacja wraz z całym procesem jej tworzenia, która jest najbardziej zbliżona do pozostałych aut producenta.

Osobiście wizja przypadła mi do gustu. Wygląda niczym stworzona przez projektantów Tesli. Myślę, że to właśnie najpewniej tak będzie wyglądał ten Model P. Nie jestem jednak przekonany do spłaszczonych nadkoli oraz tylnej lampy. Design nieco bardziej w stylu Mercedes Klasy X pasowałby tutaj znacznie lepiej.

Poniżej cały proces twórczy wizualizacji.

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz