Alpina XB7 – pierwsza wizualizacja

Czy tak wyglądać będzie największy model jaki kiedykolwiek stworzyła Alpina?

Czy tak wyglądać będzie największy model jaki kiedykolwiek stworzyła Alpina?

Całkiem niedawno informowaliśmy was, że na torze Nurburgring udało się sfotografować Alpinę XB7 podczas jej zakamuflowanych testów. Zmiany wizualne nie wydawały się ogromne, przez co na reakcję internetu nie musieliśmy długo czekać – pierwsza wizualizacja samochodu krąży już po sieci.

Grafiki opublikowane zostały na portalu Kolesa.ru. Względem bazowej wersji maszyny, interpretacja Alpina otrzymała obniżone i utwardzone zawieszenie, przemodelowany przedni i tylny zderzak. Z tyłu królują cztery, odstające końcówki układu wydechowego, a całości wizerunku dopełniają 20-calowe felgi o klasycznym dla tunera wzorze. Ciemno-zielona barwa nadwozia wydaje się być bardzo niecodzienna, co nie zmienia faktu, że dobrze kontrastuje z chromowanymi elementami.

Alpina zaoferuje dwa warianty silnikowe swojego odpowiednika BMW X7. Dostępna będzie zarówno wersja benzynowa (XB7) oraz z silnikiem diesla (XD7). Pierwsza będzie posiadać pod maską 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy podniesionej do ponad 600 KM. Drugi będzie wykorzystywać 3-litrową, rzędową szóstkę, która zostanie podkręcona do ponad 450 KM.

Premiery pojazdu powinniśmy spodziewać się nie szybciej niż w przyszłym roku.

Alpina XB7 – zdjęcia szpiegowskie, sierpień 2019

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz