Alfa Romeo Tonale – mamy zdjęcie wnętrza

Niestety produkcyjna wersja kokpitu nie wygląda tak spektakularnie jak koncept.

Niestety produkcyjna wersja kokpitu nie wygląda tak spektakularnie jak koncept.

W zeszłym tygodniu pokazaliśmy wam pierwsze zdjęcia Alfa Romeo Tonale w produkcyjnym nadwoziu. Pomimo pewnych zmian względem konceptu, auto zostało ciepło przyjęte w mediach społecznościowych. Niestety nie mieliśmy wtedy okazji zajrzeć do środka samochodu, teraz mamy ku temu okazję.

Koncepcyjne Tonale posiadało mocno futurystyczne wnętrze, w którym panował minimalizm, a uwagę zwracały przede wszystkim dwa elektryczne wyświetlacze. Niestety sporo się zmieniło, a projektanci marki sprowadzili projekt na ziemię. Produkcyjną wersję kokpitu z pewnością nazwać można nowoczesną, ale na pewno nie futurystyczną.

Świecący tunel środkowy zastąpiony został tradycyjną konsolą z przyciskami, gałką od skrzyni biegów oraz miejscem na kubek. Nad nią pojawił się panel do sterowania klimatyzacją z fizycznymi przełącznikami. Nawiewy klimatyzacji zachowały swój okrągły kształt, jednak zniknęły z nich elektryczne wyświetlacze.

Alfa Romeo na szczęście postanowiła zachować dwa ekrany, jeden znajdujący się za kierownicą oraz drugi na środku deski rozdzielczej, który posłuży jako centrum do obsługi sytemu info-rozrywki. Kierownica nie przeszła prawie żadnych zmian poza tym, że umieszczone zostały na niej przyciski.

Na ten moment jedyną tajemnicą jaką maszyna ma przed nami, jest to, jakie jednostki napędowe trafią pod jej maskę. Jedyne pogłoski mówią, że prawdopodobnie zobaczymy w ofercie hybrydowy napęd typu plug-in.

2021 Alfa Romeo Tonale – zdjęcia z wycieku

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz