The Grand Tour

The Grand Tour przyłapane na Madagaskarze

Mamy pierwsze nagranie prosto z planu 4 sezonu The Grand Tour.

Mamy pierwsze nagranie prosto z planu 4 sezonu The Grand Tour.

Nagrywanie kolejnych odcinków The Grand Tour oficjalnie rozpoczęte. Prezenterzy zostali przyłapani podczas nagrywania nowego odcinka specjalnego. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć show w malowniczych krajobrazach Madagaskaru.

Clarkson, Hammond i May tym razem będą przemierzać w trzech wyjątkowych samochodach terenowych. Na nagraniu poniżej możemy zobaczyć Forda Focusa z zainstalowanymi gąsienicami, Catherhama bez większych modyfikacji oraz Bentleya Continental GT z orurowaniem, podniesionym zawieszeniem oraz terenowych kołach.

Premiera nowego sezonu The Grand Tour odbędzie się w okresie świąt Bożego Narodzenia, jednak zobaczymy tylko jeden odcinek zakręcony na początku bieżącego roku. Zgodnie z nową formułą show będzie to prawie 2-godzinny odcinek specjalny. Kolejny odcinek zobaczymy dopiero w połowie 2020 roku, a następne również z ok. 6 miesięcznym odstępem czasowym.

Na ten moment nie jest wiadoma liczba odcinków czwartego sezonu The Grand Tour w takiej postaci. Wiadome jest jednak, że program pozostanie w platformie Amazon Prime Video na dłużej i jest planowany również 5 sezon.

The Grand Tour przyłapane na Madagaskarze

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz