The Grand Tour

James May: Our Man in Japan startuje już 3 stycznia

Nowy program Jamesa Maya będzie miał premierę w Prime Video już w ten piątek.

Nowy program Jamesa Maya będzie miał premierę w Prime Video już w ten piątek.

Podczas gdy The Grand Tour całkowicie zmienił formę i nowe odcinki będą pojawiać się co pół roku, prezenterzy mają nieco więcej czasu na swoje solowe projekty oraz prace nad portalem DriveTribe. James May wraz Amazonem nagrywali w tym roku program „Our Man in Japan”, w którym Kapitan Snuja próbuje odnaleźć się w Japonii.

Pierwszy sezon będzie miał premierę już w ten piątek, 3 stycznia. Zawierać będzie 6 odcinków, w których James May będzie poznawać różne zakątki kraju Kraju Kwitnącej Wiśni.

James May: Our Man in Japan startuje już 3 stycznia

Obok „Our Man in Japan” z Jamesem Mayem, Amazon przygotuje również autorski również program z Clarksonem. Ten ma również zadebiutować na początku 2020 roku, nazywać się będzie „I Bought A Farm” i Jeremy będzie w nim pokazywał życie na brytyjskiej farmie od kuchni. W styczniu powinniśmy zobaczyć pierwszy trailer programu.

W tym czasie Richard Hammond również nie próżnował. Ten nie podjął współpracy z Amazonem, lecz z kanałem Discovery, z którym pracuje od wielu lat. W 2020 roku zobaczymy z nim program o nazwie „Big!”, w którym będzie prezentował fascynujące miejsca oraz przeróżne ogromne maszyny.

WRC, przestańcie kopiować nasze artykuły bez pytania, licencji, a nawet podania źródła „waszego” newsa.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz