Tegoroczne Goodwood Festival Of Speed zostanie przełożone

Wydarzenie odbędzie się pod koniec lata bądź wczesną jesienią.

Tak, zgadliście, festiwal przełożony zostanie z uwagi na światową epidemię koronawirusa. Biorąc jednak pod uwagę, że większość dużych wydarzeń ze świata motoryzacji, takich jak np. targi w Genewie czy Paryżu, zostały całkowicie odwołane, to w przypadku Goodwood Festival Of Speed sytuacja nie rysuje się jeszcze tak źle.

Organizatorzy poinformowali, że w obecnej sytuacji nie planują anulować wydarzenia, a je przełożyć. Zamiast 9-12 lipca, odbędzie się ono prawdopodobnie gdzieś pod koniec lata bądź wczesną jesienią. Wszystko zależeć będzie jednak ostatecznie jak postępować będzie epidemia. Nowy harmonogram ogłoszony ma zostać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W ciągu ostatnich kilku tygodni spotkaliśmy się ze wszystkimi zaangażowanymi osobami w organizację lipcowego Goodwood Festival Of Speed. Ze względu na niepewność zagrożenia koronaawirusem i nie wiedząc, czy do tego czasu sytuacja się poprawi, musimy niestety przełożyć lipcowy festiwal prędkości.

Książę Richmond, właściciel Goodwood Estate

Licytacja organizowana przez luksusowy dom aukcyjny Bonhams, która towarzyszyła wydarzeniu odbędzie się w niezmienionym terminie, jednak sprzedaż będzie miała miejsce „za zamkniętymi drzwiami”. Każdy zainteresowany obejrzeniem licytacji, będzie mógł zrobić to na żywo za pośrednictwem internetu.

2021 Lexus LC Cabriolet – przedprodukcyjny egzemplarz w Goodwood

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Goodwood Festiwal of Speed

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz