Czy to nowe BMW Serii 2?

Fani marki nie pozostawiają na samochodzie suchej nitki.

Fani marki nie pozostawiają na samochodzie suchej nitki.

BMW w tym momencie zaangażowane jest w kilka głośnych projektów. Przede wszystkim marka rozwija swoją linię samochodów elektrycznych, w skład której wchodzić będą iX3, i4 oraz iNext, ponadto zaawansowane fazy testów przechodzi już nowa Seria 4 oraz nowe BMW M3 i M4. Ostatnio głośno zrobiło się również o nowym SUV-ie marki, modelu X8. Czy producent jednocześnie daje radę pracować nad czymś jeszcze?

Do sieci wyciekły tajemnicze zdjęcia, które prezentują nową generację Serii 2, albo przynajmniej tak się wydaje. Nie mamy żadnych informacji dotyczących tego gdzie i kiedy wykonane zostały fotografie oraz w jakich okolicznościach. Możliwości są trzy – mamy do czynienia z dziełem photoshopa, widzimy makietę prezentującą jeden z możliwych projektów auta, albo jest to prawdziwy prototyp nowej Serii 2.

Względem aktualnej generacji maszyny, tajemniczy pojazd różni się w znacznym stopniu. Światła mają zupełnie inny, nieregularny kształt, a pod nimi umieszczone zostały większe, trójkątne wloty powietrza. Nerki auta nie są tak duże, jak te, które zobaczymy na nowej Serii 4, jednak dalej są większe od tych, z bieżącej Serii 2.

Tylne reflektory mają kształt wielokąta i dobrze widoczną, grubą linię LED w środku. Dwie końcówki układu wydechowego, mały spojler na klapie bagażnika oraz dyfuzor świadczą, że patrzymy na wersję M Performance pojazdu.

Warto dodać, że jak dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć nowej Serii 2 ani razu na zdjęciach szpiegowskich. Fakt ten przemawia za tym, że samochód, który widzimy na zdjęciach jest dziełem programu graficznego, nie możemy jednak wykluczyć że rzeczywiście patrzymy teraz na całkowicie nowe BMW.

2022 BMW Serii 2 – zdjęcia szpiegowskie, kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: wilcoblok / Instagram (1)wilcoblok / Instagram (2)

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz