BMW Serii 2 Coupe – pierwsze spojrzenie

Oto wizualizacja na bazie niedawnych zdjęć szpiegowskich.

Oto wizualizacja na bazie niedawnych zdjęć szpiegowskich.

Kilka dni temu do sieci trafiły tajemnicze zdjęcia szpiegowskie nowej Serii 2 Coupe zupełnie bez kamuflażu i wykonane w jakieś windzie. To dość niespotykana sytuacja, gdyż auto nie było jeszcze spotkane na drogach, a do premiery zostało przynajmniej kilkanaście miesięcy. Wielu podejrzewa, że jest to dzieło photoshopa lub po prostu makieta możliwego wyglądu, gdyż samochód jest transportowany na specjalnym wózku.

Niemniej jednak, jeśli jest to makieta, to jest prawdopodobieństwo, że auto ostatecznie właśnie tak będzie wyglądać. By zobaczyć samochód w pełnej okazałości, graficy portalu Kolesa wykonali kawał dobrej roboty i odtworzyli samochód w pełnych wizualizacjach.

Przedni i tylny pas został połączony z kształtem aktualnej generacji Serii 2 Coupe i należy przyznać – nie wygląda źle. Całość prezentuje się zaskakująco dobrze i o niebo lepiej niż na zdjęciach szpiegowskich, gdzie centralna część auta była całkowicie zakryta. W porównaniu z Serią 4, która posiada ogromne nerki na całą wysokość przedniego pasa, auto zdecydowanie lepiej się prezentuje.

Aktualna generacja Serii 2 oznaczona numerem F44 zadebiutowała w 2019 roku i dostępna jest wyłącznie jako 4-drzwiowy sedan o przydomku Gran Coupe. Wersja Coupe powinna zadebiutować najszybciej w 2021 roku.

2022 BMW Serii 2 Coupe – wizualizacja, kwiecień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz