Zdjęcia szpiegowskie

Tak się prezentuje nowe BMW M4

Prototyp przyłapano bez grama kamuflażu.

Prototyp przyłapano bez grama kamuflażu.

Jesteśmy dopiero co po premierze nowego BMW Serii 4, które jako pierwsze wprowadza pionowe nerki zajmujące całą wysokość przedniego pasa, co jest nawiązaniem do modeli grubo sprzed 50 lat. Auto wygląda kontrowersyjnie i wyróżnia się na tle pozostałych modeli w gamie.

Do tej pory BMW zaprezentowało jedynie model podstawowy w specyfikacjach 430i, M440i oraz w stylizacji z częściami M Performance. Czekamy oczywiście na topowy wariant oznaczony jako M4 i najpewniej jego premiera zostanie przyspieszona, gdyż właśnie przyłapano pierwszy prototyp całkowicie bez kamuflażu.

Nowe BMW M4 kontynuuje design Serii 4 i również posiada olbrzymie nerki. Te są jednak nieco inne i nie są jednym elementem, tylko dwoma oddzielnymi wlotami powietrza rozdzielonymi paskiem zderzaka w kolorze nadwozia. Nerki same w sobie mają podobny kształt, jednak są wykończone wertykalnymi pasami.

„Nos” samochodu kontynuowany jest na masce, a ta posiada również dodatkowe przetłoczenia w kształcie samej atrapy chłodnicy. Naturalnie mamy również całkowicie nowy zderzak, który ma minimalne wloty na bokach. Nadwozie jest minimalnie poszerzone (prawdopodobnie ok. 20 mm), co widać w linii przednich reflektorów. Znalazły się również nowe lusterka oraz nakładki na progi, a samochód ma nowe felgi o rozmiarze ok. 21 cali.

Auto to w dodatku najpewniej dokładnie ten sam prototyp, który już w październiku 2019 roku przyłapano w fabryce. Ówcześnie myśleliśmy, że jest to M3, gdyż widać było wyłącznie przedni pas, jednak pewne było, że to wersja „M”, gdyż auto posiadało już wtedy oznaczenie na swoich olbrzymich nerkach.

2021 BMW M4 – zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz