Oto jak będzie wyglądać BMW Serii 4 bez dachu

Kabriolet powinien dołączyć do oferty BMW Serii 4 już jesienią.

Kabriolet powinien dołączyć do oferty BMW Serii 4 już jesienią.

BMW podczas premiery nowej Serii 4 pokazało wyłącznie wariant Coupe oraz specyfikacje 430i, M440i oraz pakiet M Performance. Bazowa specyfikacja 420i dostępna jest w niektórych oficjalnych konfiguratorach, M4 sfotografowano kilka dni temu pod fabryką, jednak największym brakiem jest wstrzymanie się z premierą wariantu z otwieranym dachem, czyli wersji Kabriolet.

By wypełnić tę pustkę, niezawodny X-Tomi Design przygotował w ekspresowym tempie wizualizację tego, co przyjdzie nam oficjalnie zobaczyć jesienią bieżącego roku, na chwilę przed premierą M3 i M4. Auto bez dachu wygląda jeszcze lepiej niż Coupe, a zmieniona linia powoduje, że ogromne nerki już nie tak bardzo rzucają się w oczy.

Polecany film z naszego kanału

Auto najpewniej otrzyma miękki dach o konstrukcji podobnej z nowego Z4. To oznacza, że całość będziemy mogli złożyć w ok. 15 sekund, a dach będzie gwarantował bardzo dobre wygłuszenie, podobnie jak w małym roadsterze. Niedawno podczas testu wariantu M40i byłem pod ogromnym wrażeniem jak miękki dach jest w stanie wygłuszyć wnętrze – publikacja testu Z4 M40i już w przyszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o gamę jednostek napędowych Serii 4 Cabriolet, to będzie ona dokładnie taka sama, jak w wariancie Coupe, jednak osiągi będą minimalnie gorsze z uwagi na wyższą masę i większe usztywnienie boczne pojazdu. W cenniku wkrótce zobaczymy 420i, 430i, M440i, 420d, a także M4.

2021 BMW Serii 4

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: X-Tomi Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz