The Grand Tour

The Grand Tour: trwa planowanie 5 sezonu

Informacją podzielił się sam Jeremy Clarkson.

Informacją podzielił się sam Jeremy Clarkson.

Aktualnie wszyscy wyczekujemy premiery nowego odcinka specjalnego The Grand Tour wchodzącego w skład 4 sezonu. Odcinek miał mieć emisję na początku czerwca, jednak prace nad jego montażem się przedłużyły, a aktualnie przechodzi on weryfikację Amazon Studios. Jego nowa data emisji nie jest znana, jednak powinno mieć to miejsce w ciągu najbliższych tygodni.

Niemniej nadszedł czas na wznowienie przygotowań do 5 sezonu show. W marcu Amazon oficjalnie zawiesił całkowicie prace nad programem, a dziś dotarła do nas pierwsza informacja o wznowieniu prac. Jeremy Clarkson pochwalił się na swoim koncie na Instagramie, że ekipa programu właśnie pracuje nad następną wielką wyprawą, która będzie tematem następnego odcinka.

Pewne jest, że program będzie musiał przejść sporo zmian. Odwołane zostały już plany nagrywania jednego odcinka 5 sezonu The Grand Tour, który miał mieć miejsce w Arabii Saudyjskiej, z obawy o zamach terrorystyczny. Następna wielka wyprawa miała być nagrywana w marcu, jednak też musiała zostać odwołana. Aktualnie największym zagrożeniem jest ogólnoświatowa epidemia i producenci będą musieli znacznie bardziej zadbać o kwestię bezpieczeństwa prowadzących i ekipy technicznej.

Na ten moment planowane są jeszcze dwa odcinki specjalne wchodzące w skład 5 sezonu The Grand Tour. Dalszy los programu nie jest znany. Na ten moment pewne jest, że następne odcinki trafią na platformę Prime Video najszybciej w 2021 roku.

Zdjęcia z planu The Grand Tour – listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Instagram / Jeremy Clarkson

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz