BMW X4 M z karbonowymi dodatkami

Firma 3D Design przygotowała zestaw dodatków wykonanych z włókna węglowego do BMW X4 M oraz X4 M Competition.

Firmy tunerskie opracowują mniej lub bardziej kontrowersyjne projekty, zwłaszcza, gdy wywodzą się z kraju kwitnącej wiśni. Tunerzy z Japonii często potrafią oszpecać samochody swoimi zestawami, które odrzucają wielu klientów, lecz 3D Design jest chlubnym wyjątkiem. Firma ta oferuje jedynie subtelne zmiany, które często ograniczają się do wprowadzenia elementów wykonanych z włókna węglowego, które dodają modelom sportowego charakteru. Taki własnie pakiet ulepszeń otrzymało BMW X4 M.

Na przodzie bawarskiego SUV-a znalazło się kilka dodatków z włókna węglowego, na pierwszy rzut oka dojrzymy wykończoną karbonem kratkę grilla oraz zderzak, który został zakończony pokaźnym splitterem, który nadał modelowi sportowego charakteru. Idąc dalej wzdłuż pojazdu, włókno węglowe trafiło na boczne wloty powietrza oraz progi, które zostały wykończone niewielkimi listwami, natomiast na klapie bagażnika znalazł się subtelny spoiler również wykonany z włókna węglowego. Całość dopełnia pokaźny dyfuzor, który idealnie komponuje się z pozostałymi dodatkami z karbonu.

Niestety producent nie podał jeszcze dokładnych cen pakietu karbonowych ulepszeń, lecz możemy się spodziewać, że nie będą one należały do najtańszych. Trzeba przyznać, że model, dzięki tym dodatkom, prezentuje się zdecydowanie lepiej, a spoiler i splittery idealnie podkreślają parametry oferowane przez bawarskie SUV-y. Dla przypomnienia, potężniejsza wersja Competition wyposażona została w 3-litrową jednostkę napędową z podwójnym turbo, które generuje 510 KM mocy oraz 598 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co pozwala rozpędzić tę maszynę do „setki” w zaledwie 4 sekundy.

BMW X4 M od 3D Design

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: 3D Design via Carscoops

TEST: 2020 Audi RS6 Avant C8 - omówienie modelu i jazda próbna

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz