Prior Design przygotowało pakiet do Porsche Taycan Turbo S

Niemiecki tuner zaprojektował szeroki body kit dla Porsche Taycan Turbo S, który wprowadzi m.in. wystające nadkola oraz potężny tylny spojler.

Niemiecki tuner zaprojektował szeroki body kit dla Porsche Taycan Turbo S, który wprowadzi m.in. wystające nadkola oraz potężny tylny spojler.

Porsche Taycan samo w sobie wygląda praktycznie idealnie i ciężko wyobrazić sobie, co mogłoby poprawić jego efekt wizualny. Jednak tuner Prior Design postanowił nadać pojazdowi agresywniejszego wyglądu i zaprojektował dla niego zdecydowanie szersze nadwozie. Nie jest to pierwszy projekt od niemieckiej firmy, która przygotowała wcześniej pakiety zmian dla BMW Serii 8, czy też Toyoty Supry.

Prior Design ma spore doświadczenie z tuningowaniem pojazdów elektrycznych, ponieważ firma ma już na swoim koncie kilka Tesli, lecz tym razem po raz pierwszy wzięła na swój warsztat Porsche Taycan, które uważa za „idealną platformę dla pojazdu po prostu przeznaczonego do tuningu”. Patrząc na poniższą galerię można wprowadzone zmiany określić jako typowy styl Prior Design.

Porsche Taycan Turbo S otrzymało szeroki body kit, który dodaje modelowi zdecydowanie agresywniejszego charakteru. Pojazd doczekał się potężnego tylnego spojlera, a także typowych dla tunera poszerzonych błotników z dodatkowymi wlotami powietrza, które wystają nieznacznie poza obrys pojazdu. Dzięki tym zmianom Porsche Taycan zostało poszerzone o 60 mm z przodu oraz 100 mm z tył i niemiecka firma obiecuje, że elektryczny sedan „przyciągnie wzrok, gdziekolwiek się pojawi”.

Zestaw szerszych błotników został uzupełniony o agresywniej wyglądające boczne listwy progowe oraz potężne 22-calowe wieloczęściowe obręcze o wzorze pięcioramiennej gwiazdy. Całość dopełniają pokaźne dyfuzory, które trafiły na obydwa zderzaki i dodatkowo zmniejszają prześwit pojazdu. Prior Design zapewnia dodatkowo, że wszystkie powyższe elementy można wykonać z wysokiej jakości karbonu. Warto również dodać, że niemiecka firma oferuje także mniej agresywny pakiet zmian, który został pozbawiony wystających nadkoli.

Porsche Taycan Turbo S Prior Design

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz