Hyundai Kona i Kona N Line na nowym zwiastunie

Południowokoreańska marka wprowadzi spore zmiany w przedniej części swojego SUV-a.

Hyundai Kona zadebiutował już kilka lat temu, stąd też nadszedł najwyższy czas, aby wprowadzić do niego pewne zmiany. Już w najbliższym czasie powinniśmy doczekać się odświeżenia modelu wraz z jego wariantem z rodziny N Line. Hyundai postanowił rozpocząć już kampanie marketingową odświeżonego pojazdu i opublikował grafiki prezentujące przedni pas nowej Kony.

Południowokoreańska marka opublikowała zdjęcia, na których możemy przyjrzeć się zmianom, jakie zostały wprowadzone w odświeżonej Konie. Przód otrzymał charakterystyczny kształt nosa rekina oraz nową i potężniejszą kratkę grilla, pod którą znalazł się przemodelowany zderzak z dodatkową osłoną podwozia, która według producenta „dodaje jej opancerzonego wyglądu”. Tuż obok znalazły się nowe, dzielone reflektory LED z diodowymi światłami do jazdy dziennej. Hyundai usunął również cienką poziomą szczelinę między przednią kratką a przednią maską pojazdu.

Marka opublikowała również grafikę prezentującą wersję N Line, która otrzymała zdecydowanie agresywniejszy wygląd. Obok nowych świateł znalazła się kratka grilla z unikalnym wzorem siatki i znaczkiem N Line oraz charakterystyczny zderzak z dużym wlotem powietrza. Całość podkreślają trzy małe wloty powietrza umieszczone nad kratką, które przypominają te widziane w obecnych modelach Audi RS.

Jak na ten moment nie wiemy, kiedy odświeżona wersja Kony oraz Kony N Line zostanie oficjalnie zaprezentowana, lecz w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się kolejnych informacji dotyczących nadchodzącej aktualizacji modelu.

2022 Hyundai Kona N – zdjęcia szpiegowskie, sierpień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Hyundai, zdjęcia szpiegowskie: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz