Oto jak może wyglądać nowa Toyota GR86

Pojazd otrzyma nieco delikatniejsze reflektory oraz nową kratkę grilla.

Pojazd otrzyma nieco delikatniejsze reflektory oraz nową kratkę grilla.

Fani Toyoty GR86 oraz jej bratniego odpowiednika Subaru BRZ od już kilku lat wyczekują pojawienia się kolejnej generacji kultowych modeli. Wiele wskazuje na to, że ciągnące się oczekiwanie dobiega końca i w już wkrótce spełni się ich marzenie. Ostatnimi czasy Subaru BRZ zostało przyłapane na zakamuflowanych testach, a teraz możemy przyjrzeć się pierwszej wizualizacji przedstawiającej jego japońskiego brata.

Użytkownicy forum GR86 postanowili przygotować serię wizualizacji przedstawiających Toyotę pozbawioną kamuflażu. Zostały one oparte o najnowsze zdjęcia szpiegowskie i na pierwszy rzut oka możemy dostrzec spore podobieństwo względem aktualnych osłon, lecz nie obyło się bez znaczącego odświeżenia i unowocześnienia modeli.

Pojazd otrzymał nową kratkę grilla z czarną siatką, która wraz z przednimi wlotami powietrza posłuży również do chłodzenia przednich hamulców. Możemy także dostrzec, że model został wyposażony w subtelniejsze reflektory, które nadal posiadają charakterystyczny wygląd, lecz nie jest on tak agresywny, jak miało to miejsce w aktualnej odsłonie modeli. Pojazdy otrzymały także widoczne przetłoczenia w okolicy błotników, które dobrze komponują się z całym nadwoziem. Niestety grafiki nie obejmują tylnej części pojazdu, lecz z pomocą przychodzą nam zdjęcia szpiegowskie, na których możemy dostrzec, że nadchodzący model zostanie wyposażony w nowy spojler oraz charakterystyczne tylne światła.

Oczywiście model znajduje się jeszcze na wczesnym etapie testów, stąd też jego rzeczywisty wygląd może nieznacznie odbiegać od zaprezentowanych wizualizacji. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej grafik, to zachęcamy do zajrzenia na forum GR 86.

2022 Subaru BRZ – zdjęcia szpiegowskie, sierpień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: GR86

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz