Moto Filmy

Nowy Rolls-Royce Ghost na kolejnym zwiatunie

Bohaterem głównym najnowszego materiału jest czysta płachta.

Bohaterem głównym najnowszego materiału jest czysta płachta.

Rolls-Royce od już dłuższego czasu dawkuje kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącej drugiej generacji Ghosta, która zadebiutuje już 1 września. Niedawno dowiedzieliśmy się, że pojazd otrzyma nietypową deskę rozdzielczą ze 152 diodami LED, a teraz możemy przyjrzeć się zarysowi pojazdu oraz zmienionym światłom do jazdy dziennej.

Trzeba przyznać, że zwiastun nie jest zbyt odkrywczy i nie przyniesie nam zbyt wielu nowych informacji na temat nadciągającego pojazdu. Na materiale video możemy zobaczyć unoszącą się czystą płachtę, która momentami pokazuje kształty nowego Ghosta. Nie mogło oczywiście zabraknąć charakterystycznej figurki Spirit of Ecstacy, która od lat towarzyszy marce, lecz możemy dojrzeć również, że światła do jazdy dziennej otrzymały nowe prostokątne obudowy.

Niestety jest to jedyna konkretna informacja, którą możemy wyciągnąć z najnowszego zwiastuna. Nie jest ona również zbyt odkrywcza, gdyż pojazd został całkowicie przeprojektowany, więc zmiana świateł nie jest dużym zaskoczeniem.

Najciekawszą nowością w drugiej generacji Ghosta będzie wcześniej wspomniana nietypowa deska rozdzielcza ozdobiona napisem oraz rozbudowaną konstelacją, która rozświetlana jest przy pomocy co najmniej 152 LED-owych diod. Pozostają one całkowicie niewidoczne, gdy samochód nie jest uruchomiony. Jednak gdy włączymy pojazd, wnętrze zostanie równomiernie rozświetlone dzięki zastosowaniu przewodnika o grubości 2 milimetrów z ponad 90 000 laserowo wytrawionych punktów na całej powierzchni.

Rolls-Royce oprócz ujawnienia nowego oświetlenia deski rozdzielczej podał również oficjalną datę premiery Ghosta, która nastąpi 1. września o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Nowy Rolls-Royce Ghost na kolejnym zwiatunie

2021 Rolls-Royce Ghost – zdjęcia szpiegowskie, lipiec 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Rolls-Royce via Motor1

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz