Jeep Grand Wagoneer Woody na pierwszej wizualizacji

Pojazd otrzymał charakterystyczne drewniane wstawki, które zdecydowanie wyróżniają go na tle konkurencji.

Jeep Grand Wagoneer jest swego rodzaju legendarnym SUV-em, który zszedł z linii produkcyjnych już ponad 25 lat temu. Jednak luksusowy i flagowy model Jeepa powróci wkrótce i zaoferuje nam aż 7 ekranów dotykowych, co dobitnie świadczy o jego ekskluzywnym charakterze. Niestety będziemy musieli poczekać na niego jeszcze dwa lata, lecz nie przeszkodziło to portalowi Abimelec Design, aby przygotować wizualizację tego modelu w specjalnej wersji Woody.

Graficy bardzo sprawnie przygotowali wizję, która została oparta na niedawno zaprezentowanej przez FCA koncepcji nowego Jeepa Grand Wagoneera. Sam pojazd koncepcyjny tylko w niewielkim stopniu nawiązuje do legendarnego poprzednika, a jego nadwozie niezbyt wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli, których podczas mody na SUV-y nie brakuje.

W związku z tym graficy postanowili wprowadzić do pojazdu drewniane wstawki, które zostały pociągnięty wzdłuż bocznej części pojazdu i nawiązują do zdjętego ponad 25 lat temu poprzednika. Ten nieco staromodny styl dobrze komponuje się z białym lakierem nadwozia oraz luksusowym wnętrzem oraz charakterem samego Grand Wagoneera. Dodatkowo, dzięki drewnianym panelom, pojazd zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli, co w połączeniu z legendarną nazwą może być idealnym przepisem na spory sukces.

Nowy trzyrzędowy Jeep Grand Wogonner trafi do sprzedaży w roku modelowym 2022, stąd też jego premiera powinna nastąpić w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

2022 Jeep Grand Wagoneer Concept

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Abimelec Design 

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz