Oto jak mógłby wyglądać nowy Mercedes Klasy S w wersji coupe

Niestety jest to tylko wizualizacja, która nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Oficjalne zaprezentowanie nowego Mercedesa Klasy S było jedną z najgorętszych premier tego rok, a sam model obfituje w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Niestety nowa generacja ma także swoją ciemną stronę, którą jest uśmiercenie wersji cabrio oraz coupe. Nie przeszkodziło to jednak grafikom współpracującym z portalem J.B.Cars przygotować wizualizację pojazdu z ostrzejszą linią nadwozia.

Portal na swoim profilu Instagramowym porównał przygotowaną wizję z niedawno zaprezentowaną Klasą S, co pozwala nam dokładniej dojrzeć wprowadzone zmiany. Oczywiście model w wersji coupe utracił słupek C oraz jedną parę drzwi, co było związane ze zmianą nadwozia. Pozostałe dwa skrzydła boczne zostały znacząco przedłużone, a sama linia dachu stała się zdecydowanie bardziej elegancka. Możemy również dostrzec, że tylna szyba została nieznacznie pomniejszona, a na tyłach pojazdu znalazły się podwójne, mniejsze końcówki układu wydechowego. Całość została podkreślona przez czarne felgi oraz ciemne akcenty, które znalazły się na przednich błotnikach pojazdu.

Niestety Mercedes Klasy S coupe, choć świetnie się prezentuje, to pozostanie jedynie wizualizacją. Niemiecka marka wraz z nową generacją modelu uśmierciła wersje nadwozia wyposażone w jedną parę drzwi i wraz z końcem roku modelowego 2021 wersje te zejdą z linii produkcyjnych. Zostaną one zastąpione nadchodzącymi modelami SL i AMG GT nowej generacji, które przejmą role Klasy S.

2021 Mercedes-Benz Klasy S

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: j.b.cars via Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Subskrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz