Subaru BRZ na kolejnym zwiastunie

Od premiery modelu dzielą nas zaledwie dwa tygodnie.

Od premiery modelu dzielą nas zaledwie dwa tygodnie.

Subaru BRZ jest kultowym samochodem, którego nowa generacja od wielu lat wyczekiwana jest przez fanów marki. Jednak oczekiwanie powoli dobiega końca i mogliśmy już przyjrzeć się modelowi podczas zakamuflowanych testów. Teraz japońska marka opublikowała kolejny zwiastun przedstawiający przód modelu, a także zapowiedziała jego premierę na 18. listopada.

Grafika nie jest zbyt odkrywcza zwłaszcza, że mogliśmy już wielokrotnie przyjrzeć się zakamuflowanemu modelowi. Niemniej jednak doczeka się on przednich reflektorów ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej LED. Możemy również dojrzeć, że pojazd otrzymał przemodelowaną przednią maskę oraz czarne akcenty przy wlocie powietrza.

Jednak, gdy połączymy zwiastun z niedawnymi zdjęciami szpiegowskimi, to otrzymamy pełny obraz nadchodzącego modelu. Doczeka się on dużej kratki grilla o strukturze plastra miodu i pionowych wlotów powietrza, które otoczone są czarnymi wstawkami. Tył pojazdu wyróżnia się natomiast większą elegancją z nowym bagażnikiem ze zintegrowanym spojlerem, podwójnym układem wydechowym oraz smukłymi tylnymi światłami.

Tajemnicą pozostaje również gama dostępnych jednostek napędowych. Krążące pogłoski mówią o 2,4-litrowym, czterocylindrowym silniku generującym 220 KM mocy oraz 240 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W poprzedniej generacji był on dostępny z 2-litrowym silnikiem o mocy 208 KM oraz 212 Nm momentu obrotowego. Wiele wskazuje na to, że nowe Subaru BRZ będzie nadal dostępne z 6-biegową skrzynią manualną, podczas gdy 6-przekładniowy automat może zostać zastąpiony nowocześniejszym rozwiązaniem.

2022 Subaru BRZ – zdjęcia szpiegowskie, sierpień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Carscoops

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz