Supersamochody

Lamborghini wprowadza do swojej oferty słuchawki

Dostępne są dwa modele i oba powstały wspólnie z Master & Dynamic.

Dostępne są dwa modele i oba powstały wspólnie z Master & Dynamic.

Firmy samochodowe oferują bardzo szeroką gamę dodatków i akcesoriów. Nawet takie firmy jak Skoda, czy Renault oferują bogata ofertę ubrań, gadżetów, zabawek dla dzieci, czy licencjonowanych modelików swoich samochodów. Sytuacja w markach Premium i produkujących samochody sportowe wygląda dokładnie tak samo.

W ofercie Lamborghini już dziś znajdziemy koszulki, kurtki, buty, czapki, plecaki, walizki, zabawki, portfele, paski do spodni, kalendarze, obudowy na smartfony, fotele do biurek… i tak można wymieniać jeszcze wiele. Teraz do oferty dołączają również słuchawki, których design został zainspirowany supersamochodami włoskiego producenta.

Dostępne są na ten moment dwa modele i oba powstały we współpracy z amerykańską firmą Master & Dynamic.

Pierwszy to MW65, nauszne słuchawki bezprzewodowe z systemem aktywnego usuwania szumu i dźwięków otoczenia. Wyposażone są w Bluetooth 5.0 z zasięgiem do 100 metrów oraz baterię pozwalającą korzystać z urządzenia nieustannie przez 24 godziny. Mają również możliwość podłączenia ich przewodowo, gdy zostaną rozładowane.

Drugie to MW07 i są to małe słuchawki douszne. Również są wyposażone w system usuwania szumu, technologię Bluetooth 5.0, jednak bateria pozwala na korzystanie z urządzenia nawet przez 40 godzin bez przerwy. Ich design posiada motyw „Y” znany z najnowszych modeli Lamborghini.

Słuchawki weszły do sprzedaży 20 listopada i są dostępne w sklepach internetowych Lamborghini, można je zamówić w salonach samochodowych Lamborghini oraz za pośrednictwem Master & Dynamic. Cena modelu MW65 to 571 euro (w przeleczeniu 2 550 zł), a mniejsze MW07 to 371 euro (1 657 zł).

Słuchawki Lamborghini od Master & Dynamic

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz