BMW M3 Touring doczekało się nowego zwiastuna

Co powiecie na zabawę na śniegu?

Nadchodzący rok pełen będzie ciekawych premier wśród których nie zabraknie również kilku gorących modeli od bawarskiej marki. Co ważniejsze, BMW wprowadzi do swojej oferty praktyczniejszy wariant M3, który przez kilkanaście lat był wyczekiwany przez wielu fanów marki. Aby dodatkowo podgrzać atmosferę bawarska marka postanowiła opublikować nowy zwiastun nadchodzącego kombi.

Premiera nowego BMW M3 odbiła się szerokim echem po całym rynku motoryzacyjnym, gdyż popularny sedan znacząco różnił się od swoich poprzedników. Pojazd doczekał się ogromnych trumien, które zastąpiły charakterystyczne nerki BMW, a do jego oferty trafił napęd na wszystkie koła, jednak odbyło się to kosztem pozbawienia pojazdu dwusprzęgłowej automatycznej skrzyni biegów.

Z pewnością ogromny grill ostudzi nieco zapał fanów bawarskiej marki do nadchodzącego BMW M3 Touring, jednak połączenie sportowych osiągów z napędem na wszystkie koła oraz większą przestrzenią bagażową stanowi naprawdę wybuchową mieszankę. Dodatkowo dzięki wcześniej wspomnianemu napędowi sportowe kombi poradzi sobie świetnie w każdych warunkach łącznie z zaśnieżonymi drogami.

Nic więc dziwnego, że to właśnie śnieżną scenerię postanowiło wybrać BMW do swojego najnowszego zwiastuna. Możemy na nim zobaczyć zakamuflowane M3 Touring, które szaleje wśród zimowej aury. Oczywiście ogromny grill nieco szpeci cały obraz, ale cóż, nic na to nie możemy poradzić. Pozostaje nam tylko wyczekiwać na premierę praktyczniejszego BMW M3, która powinna nastąpić w przeciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

2022 BMW M3 Touring – zdjęcia szpiegowskie, październik 2020

bmw-m3-touring-spy-photos-front
bmw-m3-touring-spy-photos-front-corner
bmw-m3-touring-spy-photos-side
bmw-m3-touring-spy-photos-rear-side
bmw-m3-touring-spy-photos-back
bmw-m3-touring-spy-photos-rear
previous arrow
next arrow
 
bmw-m3-touring-spy-photos-front
bmw-m3-touring-spy-photos-front-corner
bmw-m3-touring-spy-photos-side
bmw-m3-touring-spy-photos-rear-side
bmw-m3-touring-spy-photos-back
bmw-m3-touring-spy-photos-rear
previous arrow
next arrow

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz