Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie Kluczyki Plus?

Skradzione kluczyki, dowód lub tablica rejestracyjna to nie tylko duży problem, ale także niespodziewane koszty. Dzisiaj poznasz sposób, dzięki któremu będziesz mógł uniknąć wydatków w takim przypadku. Chodzi o ubezpieczenie Kluczyki Plus od LINK4.

Koszt dorobienia nowego klucza, w zależności od modelu auta, może wynosić nawet kilkaset złotych. Natomiast duplikat tablicy rejestracyjnej to wydatek około 50 złotych za sztukę. Przyznasz chyba, że znasz przyjemniejsze sposoby na wydawanie Twoich pieniędzy? Dlatego warto wybrać polisę od LINK4 i ubezpieczyć się na taki wypadek.

Co to jest polisa Kluczyki Plus?

Ubezpieczenie Kluczyki Plus od LINK4 to dodatkowa polisa do OC lub OC/AC. Przedmiotem ubezpieczenia jest zagubienie lub kradzież dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz kradzież kluczyków lub tablic rejestracyjnych. Jeśli w trakcie trwania okresu ubezpieczenia dojdzie do takiego zdarzenia, nie Ty, a LINK4 pokryje koszty związane z wyrobieniem dodatkowego kluczyka lub duplikatu dokumentu.

Jest to doskonały sposób na uzupełnienie ochrony, jaką dają polisy OC i OC/AC. Dzięki ubezpieczeniu Kluczyki Plus znacząco wzrasta liczba sytuacji, w których możesz liczyć na pomoc LINK4. Koszt takiej polisy jest niewielki, a zaoszczędzisz sobie znacznych kosztów, na przykład związanych z dorabianiem nowoczesnego kluczyka z wieloma elektrycznymi elementami.

Ubezpieczenie to chroni Cię na terenie całego kraju, dlatego też nie musisz obawiać się o skutki kradzieży klucza, tablicy czy dowodu rejestracyjnego na wyjeździe. Wystarczy, że w ciągu 7 dni od powstania szkody powiadomisz o tym fakcie LINK4 oraz dostarczysz dokumenty potwierdzające wystąpienie danego zdarzenia. Jeżeli są one kompletne, odszkodowanie zostanie wypłacone w trakcie 30 dni od wystąpienia szkody.

Kto powinien wykupić takie ubezpieczenie? 

Polisa ta przeznaczona jest dla każdego właściciela pojazdu, który posiada w LINK4 polisę OC lub pakiet OC/AC. Jeżeli nie chcesz ponosić kosztów związanych z kradzieżą tablic rejestracyjnych lub dorabiania zapasowego kluczyka, skorzystaj z tego ubezpieczenia. 

Polisa okaże się szczególnie przydatna, jeśli na co dzień parkujesz samochód pod blokiem lub na innym niestrzeżonym terenie. W takim wypadku prawdopodobieństwo kradzieży tablic rejestracyjnych jest bardzo duże. Lepiej być przezornym, niż ponosić niespodziewane koszty.

To przydatna ochrona bez względu na to, jak dużo podróżujesz – warto dokupić polisę i korzystać z samochodu bez obaw o wydatki i stres.

Kluczyki Plus w LINK4 – wybierz dodatkową ochronę! 

Polisa od LINK4 ma wiele zalet. Po pierwsze nie musisz ponosić wysokich kosztów związanych z wymianą dokumentów, wyrabianiem duplikatów tablic rejestracyjnych czy też kluczyków samochodowych. Wszystko to bierze na siebie LINK4, zgodnie z warunkami zawartymi w umowie ubezpieczeniowej. Wysokość odszkodowania ustalana jest przez LINK4 m.in. na podstawie kopii faktur lub rachunków zakupu Kluczyków czy dowodu poniesienia opłaty za wydanie Dowodu rejestracyjnego lub Tablic rejestracyjnych – maksymalnie do wysokości sumy ubezpieczenia.

Po drugie, wypłata z ubezpieczenia należy Ci się także wtedy, gdy to Ty zgubisz dowód rejestracyjny Twojego pojazdu. To duża zaleta dla wszystkich zabieganych i zapracowanych osób. 

Polisa Kluczyki Plus. Kilka słów na koniec 

Teraz chyba wiesz już, jak zabezpieczyć się przed kosztami związanymi z kradzieżą kluczyków, tablic i dowodu rejestracyjnego. Wystarczy wykupić w LINK4 polisę Kluczyki Plus (https://www.link4.pl/ubezpieczenie-kluczyki-plus), a już nie będziesz musiał się martwić takimi sytuacjami. Ile kosztuje takie ubezpieczenie? Naprawdę niewiele. By się o tym przekonać, wejdź na stronę LINK4 i skorzystaj z kalkulatora online. 

Sprawdź też inne ubezpieczenia komunikacyjne w LINK4. Znajdziesz tam ciekawe pakiety, m.in. NNW, Smart Casco, ubezpieczenie Szyb, czy Auto Assistance.

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz